معرفی طرح لبخند اصفهان

لبخند یکی از گویاترین و مشخص‌ترین ویژگی‌های ظاهری است. لبخند زیبا و با اعتماد به نفس، شخصیتی درخشان را از شما به نمایش می‌گذارد و تاثیر مثبتی را در اطرافیان ایجاد می‌کند. در این مطلب سایت دکتر حسین برجیان لیزر دندانپزشکی اصفهان به معرفی خدمت طرح لبخند اصفهان می پردازیم. اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند این امکان را برای افراد فراهم می کند تا لبخندی زیبا را صاحب شوند ، در این رابطه روش های مختلفی در دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی مورد استفاده قرار میگیرد.

به طور کلی میتوان گفت ، طرح لبخند زیبا شامل تمام روش‌های زیبایی برای تصحیح عیوب خنده است. این موارد شامل:

 • شکاف بین دندان‌ها
 • رنگ دندان
 • دندان‌های کوتاه و باریک
 • دندان‌های کج
 • دندان‌های شکسته، لب پریده و فرسوده
 • گونه ها و لب های برجسته

اصلاح طرح لبخند وابسته به اجزای صورت شما همچون نوع پوست، رنگ مو، دندان (رنگ، پهنا، درازا، ظاهر و نمای دندان)، بافت لثه و لب ها است که برای داشتن یک لبخند ایده آل باید این اجزا در بهترین حالت ممکن باشند. اصلاح طرح لبخند برای افراد به دلایل و انگیزه های مختلف انجام می شود و به این ترتیب با توجه به ملاحظات منحصر به فرد می تواند به صورت سفارشی بر روی هر یک از اجزای مختلف صورت آنها عملیات اصلاحی انجام شود.

تاثیر طول دندان ها در زیبایی لبخند

اگر به لبخند افراد دقت شود افرادی که دندان‌های کشیده و یکدستی دارند جوان‌تر و زیباتر به نظر می‌رسند و برعکس افرادی که لبخند لثه‌ای دارند و دندان‌های کوتاه چهره مسن‌تری دارند. البته این اتفاق که به مرور زمان دندان‌ها دچار سایش می‌شوند طبیعی است اما با مراجعه به مراکز دندانپزشکی می‌توان برای افزایش طول دندان‌ها اقدام کرد دکتر حسین برجیان با اجرای طرح لبخند اصفهان آماده خدمت به شما زیبا جویان عزیز می باشد .

ارتباط تناسب دندان‌ها با هم و زیبایی لبخند

یکی دیگر از نکات مهم در اصلاح طرح لبخند تناسب دندان‌ها است، به این شکل که دو دندان وسط یا مرکزی هم اندازه و بدون فاصله دندان و یا روی هم افتادگی باشد و همچنین نسبت به بقیه دندان‌ها کمی بلندتر باشند. البته نباید از تناسب دندان‌های کناری غافل شد و باید بقیه دندان‌ها نیز با هم اندازه باشند.

تاثیر رنگ دندان ها در زیبایی لبخند – طرح لبخند اصفهان

از دیگر موارد مهم در طرح اصلاح لبخند رنگ دندان‌ها است. از علل اصلی زرد شدن رنگ دندان‌ها می‌توان به سیگار کشیدن، قهوه خوردن، نوشیدنی‌های قندی و… اشاره کرد. در طرح اصلاح لبخند با روش‌های متعدد رنگ اصلی دندان‌ها بازگردانده می‌شود.

راه های رایج اصلاح طرح لبخند

سفید کردن دندان

یکی از اصلی‌ترین روش‌های دندانپزشکی زیبایی سفید کردن یا بلیچینگ دندان‌ها است که می‌توان آن را در مطب دندانپزشک انجام داد. سفید کردن دندان باید پس از جرم گیری و زدودن جرم و پلاک و دیگر ذرات از روی سطح دندان‌ها انجام شود تا دندان شکل طبیعی خود را بازیابد. همچینین می‌توان دندان‌ها را سفید کرد تا یک درجه روشن‌تر از رنگ اصلی بشود.

خوراکی‌ها، داروها و عادت‌های شخصی مانند سیگار کشیدن به مرور دندان‌ها را زرد و لک می‌کند. با سفید کردن دندان این لکه‌ها پوشانده می‌شود. سفید کردن دندان را می‌توان در کلینیک دندانپزشکی یا در خانه انجام داد.

ونیر

ونیر یا لمینت نوعی روکش زیبایی است که از سرامیک گرید پزشکی دقیقاً متناسب با دندان‌های بیمار ساخته می‌شود تا با بقیه دندان‌ها هماهنگی داشته باشد. لمینت ظاهری کاملاً طبیعی دارد و بسیاری از مشکلات زیبایی، از نامرتبی دندان‌ها تا شکستگی و ترک خوردن دندان‌ها یا آسیب دیدن مینای دندان و فاصله‌دار بودن دندان‌ها را برطرف می‌کند. دندانپزشک ونیر را با چسب مخصوص روی هر دندان می‌چسباند.

کامپوزیت باندینگ

کامپوزیت باندینگ روشی است که در آن برای ترمیم دندان پوسیده، آسیب دیده یا زرد از موادی همرنگ مینای دندان استفاده می‌شود. دندانپزشک بخش پوسیده دندان را برمی‌دارد و کامپوزیت را روی سطح دندان می‌چسباند، سپس قبل از آن که مواد را با تابش نور سفت کند، آن را شکل می‌دهد. این درمان که به اختصار باندینگ نیز نامیده می‌شود، آسیب‌های دندان را به خوبی می‌پوشاند و دندانی سالم را به نمایش می‌گذارد. باندینگ یکی از ارزان‌ترین درمان‌های دندانپزشکی زیبایی برای ترمیم پوسیدگی، لب‌پر شدن یا ترک خوردن و ساییدگی لبه‌های دندان است.

بررسی ونیرهای دندانی لومینیرز | بهترین جراح لثه اصفهان

روکش

روکش دندان پروتز ثابتی است که با سیمان دندانپزشکی روی دندان چسبانده می‌شود و فقط دندانپزشک می‌تواند آن را بردارد. هدف اصلی از روکش کردن دندان پوشاندن دندان آسیب‌دیده و همچنین تقویت، زیباتر و مرتب‌تر کردن دندان و اصلاح طرح لبخند است.

برای ساخت روکش باید از دندان یا دندان‌ها قالب گرفته ‌شود. البته دندانپزشک ابتدا دندان‌ها را تراش می‌دهد تا کوچکتر شود و روکش به خوبی روی آن قرار بگیرد. دندانپزشک روکش موقت را تا زمان آماده شدن روکش دائمی روی دندان قرار می‌دهد.

انجام بریج دندانی

بریج یا پل دندان جای خالی دندان غائب را پر می‌کند. بریج از چند روکش تشکیل می‌شود که به هم متصل می‌شوند تا یک ترمیم واحد را شکل دهند. دندانپزشک ابتدا دو دندان کنار جای خالی را تراش می‌دهد. سپس بریج با توجه به قالب گرفته شده در لابراتوار ساخته می‌شود. بریج سفارشی  لبخندی بی‌عیب و نقص را به نمایش می‌گذارد. دندانپزشک بریج را با گذاشتن روکش روی دندان‌های مجاور ثابت می‌کند.

کاشت دندان

از ایمپلنت برای جایگزینی دندان غائب استفاده می‌شود. دندانپزشک پیچ (اسکرو) تیتانیومی کوچکی را در استخوان فک در محل دندان غائب قرار می‌دهد که در اصل به منزله نگهدارنده روکش است. دندان کاشته شده تفاوتی با دندان‌های خود بیمار ندارد و پس از آن که ایمپلنت به استخوان و بافت نگهدارنده جوش خورد، ایمپلنت برای همیشه ثابت باقی خواهد ماند. بیماران باید بهداشت دهان و دندان را در زمان کاشت ایمپلنت رعایت کنند تا پلاک و ذرات غذا در این ناحیه جمع نشود.

صفحه اینستاگرام دکتر حسین برجیان – طرح لبخند اصفهان

اینله و انله

مواد لازم برای پر کردن دندان گاهی از مواد کامپوزیتی یا سرامیک در لابراتوار دندانپزشکی ساخته می‌شود تا شباهت بیشتری به دندان بیمار داشته و حتی‌الامکان همرنگ دندان‌ها باشد. اگر مواد برای پر کردن داخل دندان به کار برده شود، ترمیم از نوع اینله و اگر مواد به سطح جویدن دندان چسبانده شود، ترمیم از نوع انله است.

درمان ارتودنسی – طرح لبخند اصفهان

سیم‌کشی دندان‌ها روشی ارتودنسی برای ردیف و مرتب کردن دندان‌ها است. دندانپزشکان غالباً توصیه می‌کنند که دندان‌ها قبل از دیگر درمان‌های زیبایی ارتودنسی شوند. چون دندان‌های نامرتب باعث بروز مشکلات متعدد می‌شود. اختلال بایت و روی هم قرار نگرفتن دندان‌ها سلامت دندان‌های باقیمانده را به خطر می‌اندازد و ناراحتی‌های دهان و دندان را در پی دارد. به این ترتیب ارزان‌تر و آسان‌تر آن است که با انجام ارتودنسی از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کرد.

فرم دهی به لثه

این درمان به بیمارانی که لثه‌هایشان بدفرم یا بیش از حد روی دندان‌ها را پوشانده توصیه می شود اضافه بودن بافت لثه که اصطلاحاً لبخند لثه‌ای نامیده می‌شود باعث می‌شود دندان‌ها کوچک‌تر به نظر برسد. جراحی لثه در صورت تحلیل رفتن لثه و مشخص شدن مقدار زیادی از سطح دندان نیز ضرورت می‌یابد. در این عمل از لیزر برای شکل‌دهی و میزان کردن لثه و در نهایت ثابت کردن آن استفاده می‌شود تا لثه‌ها شکل مطلوب پیدا کند. یکی از مزایای به کار بردن لیزر در جراحی لثه جلوگیری از خونریزی است.

دکتر حسین برجیان
✔️جراح-دندانپزشک–ایمپلنتولوژیست
✔️فلوشیپ تخصصی لیزر دندانپزشکی از دانشگاه جنوا
✔️مسترشیپ دندانپزشکی زیبایی از دانشگاه نیویورک
✔️سخنران بین المللی درمان های دندانپزشکی با لیزر
✔️موسس مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی نجم

طرح لبخند اصفهان در کلینیک 24طرح لبخند اصفهان در دکتر آف

توجه :


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

فرنکتومی لینگوال زبان با لیزر برای ارتودنسی

مزایای جراحی بافت نرم دندان با انواع لیزر

جراحی دهان ، فک و صورت با لیزر

76 دیدگاه.

 • مبینا ارامیان
  2 خرداد 1402 8:27 ب.ظ

  دندان های کوتاه داشتم و همیشه موقع خندیدن ناخودآگاه دستم را جلو دهانم میگرفتماز طریق یکی از دوستان با دکتر حسین برجیان آشنا شدم و برای درمان به ایشان مراجعه کردم.با استفاده از لیزر لبخند لثه ای که ازش رنج می‌بردم را درمان کردند.خیلی خیلی ممنونم

 • فاصله بین دوتا دندان جلو بالایی زیاد بود که موقع لبخند و خندیدن اصلا زیبا نبود.
  تعریف دکتر برجیان را شنیده بودم به مطب ایشون رفتم.مهارتشان زیاد بود و فکر نمیکردم اینقدر طبیعی و متفاوت بشه.خیلی ممنونم از آقای دکتر

 • دکتر برجیان برام لمینت ونیر انجام دادند بسیار عالی و طبیعی و ظریف . خیلی ممنونم از زحماتشون

 • دکتر حسین برجیان خیلی کارشون خوب و تمیزه دختر خاله من اصلاح طرح لبخند انجام داده خیلیی راضی بوده هم لب پریدگی دندان های بالاش ترمیم شد و هم با بلیچینگ دندان هاشو سفید کردند

 • بین دندان های من فضای خالی داشت که برای درمانش و اصلاح طرح لبخندم به دکتر برجیان سپردم . خیلی عالی و بدون نقص انجام شد .

 • به تشخیص دکتر برجیان لبخند لثه ای داشتم که برای درمانش و اصلاح طرح لبخندم بهشون مراجعه داشتم با کمک لیزر مشکل منو برطرف کردند و الان واقعا نتیجه کارشونو دوست دارم

 • فاصله بین دندانم و دندانهای کوتاهم دکتر برجیان با بستن دیاستم و لیزر لثه درمان کردند فاصله دندان ها بسته شده و تاج دندان هام بلند تر شده خیلی خوب شده . متشکرم ازشون

 • دکتر برجیان خودشون بلیچینگ دندان هامو انجام دادند برخلاف سایر همکارانشون که این کار به دستیارانشون محول می کنند . ممنونم از دقت و توجهشون و وقتی که به بیمارشون اختصاص می دهند

 • برای جرمگیری نزد دکتر حسین برجیان رفتم که آقای دکتر تشخیص دادند بیماری لثه دارم و ابتدا باید جراحی لثه کنم و برایم با لیزر جراحی کردند . لثه هام که خیلی خوب شدند و بعد از جرمگیری کار اصلاح طرح لبخندم عالی به نظر میرسه

 • رضا اعظم زاده
  8 تیر 1402 12:24 ب.ظ

  بین دندانهای جلویی ام فاصله زیادی بود و همیشه موقع خندیدن خجالت میکشیدم برای اصلاح فاصله بین دندان هایم نزد دکتر برجیان رفتم و خداراشکر خیلی خوب و طبیعی شده ممنون اقای دکتر

 • رومینا جمشیدی
  8 تیر 1402 1:24 ب.ظ

  دکتر برجیان برای دندان هایم کامپوزیت ونیر انجام دادند و کارشون خیلی عالی بود

 • من پیش ایشون جراحی لثه با لیزر ، بدون خونریزی داشتم . کمک بزرگی به اصلاح طرح لبخند و زیباتر شدن دندان هام داشت

 • دندان های جلو من لب پر و دچار پوسیدگی شده بود دکتر برجیان برام درمان باندینگ انجام دادند وبا کیفیت بالا کارشون ظاهر طبیعی و سالم برای دندان و لبخندم درست کردند ممنونم

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • دکتر حسین برجیان برای اصلاح طرح لبخند من جراحی لثه با لیزر انجام دادند و با فرم دهی عالیشون به لثه های من اوضاع لثه های منو بهبود بخشیدند ممنونم ازشون

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • مصطفی عزت اللهی
  28 تیر 1402 5:29 ب.ظ

  هفته گذشته برای مشکل لبخند لثه ای که داشتم به مطب اقای دکتر برجیان رفتم. توی کارشون حرفه ای و برخوردشون هم عالی بود

 • بلیچینگ با لیزر پیش دکتر حسین برجیان انجام دادم . ممنونم از زحماتشون

 • دکتر برجیان درمان اصلاح طرح لبخند انجام دادند با انجام کامپوزیت ونیر . کیفیت کارشون کم نظیره توی اصفهان

 • پیش دکتر برجیان برای اصلاح طرح لبخند درمان گرفتم بسیار خوش برخورد و با دقت کار می کنند

 • مشکل لبخند لثه ای داشتم که دکتر برجیان لطف کردند و با لیزر اصلاح طرح لبخند برام انجام دادند . ممنونم ازشون

 • شاهرخ التماسی
  30 تیر 1402 11:46 ب.ظ

  خیلی ممنونم از دکتر برجیان بابت زیبایی دندانهایم و برطرف کردن مشکل لبخند لثه ای که داشتم

 • برای اصلاح طرح لبخندم پیش دکتر برجیان کامپوزیت ونیر انجام دادم خیلی طبیعی و ظریف . متشکرم

 • برای اصلاح طرح لبخندم پیش دکتر برجیان درمان و جراحی لثه داشتم . دندانپزشک متعهد با دقت و حرفه ای

 • برای مرتب کردن دندان هام و اصلاح طرح لبخند به دکتر برجیان مراجعه داشتم . دکتر برجیان عالی کار دندانپزشکی انجام می دهند ممنونم ازشون

 • پیش دکتر برجیان کامپوزیت ونیر داشتم یک درمان عالی و بی نقص برای اصلاح طرح لبخند

 • بیلچینگ دندان هامو به دکتر برجیان سپردم عالی انجام دادند هیچ حس حساسیت توی دندان هام بعد از این کار نداشتم و ممنونشون هستم

 • جراحی لثه با لیزر برای درمان لبخند لثه داشتم که از نتیجه کار دکتر برجیان خیلی راضی هستم

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • روی طول دندان هام کار زیبایی داشتم برای اجرای اصلاح طرح لبخند تماما زیر نظر دکتر برجیان . واقعا عالی و بینظیر

 • برای اصلاح طرح لبخندم کاشت ایمپلنت دندان داشتم و بابتش ممنون دکتر برجیان هستم

 • برای افزایش طول تاج دندانم با استفاده از لیزر برایم این کار را انجام دادند.نتیجه کارشون با قبل تفاوت خیلی محسوسی داشت

 • کامرانیان
  9 مرداد 1402 3:40 ق.ظ

  درمان لبخند لثه ایمو پیش دکتر حسین برجیان داشتم . قدردان زحماتشون هستم

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • برای سفید کردن دندان ها و جرم گیریشون پیش دکتر برجیان اقدام کردم . ممنونم از کیفیت بالایی که برای بلیچینگ دندان هام ارایه دادند

 • برای اصلاح طرح لبخندم من دوتا دندون کنار بزرگا ردیف بالا سایزشون کوچیک بود. پیش دکتر برجیان کامپوزیت ونیر کردم ۱.۵ سال پیش. خیلی راضی ام.

 • شکاف بین دندان هام با درمان دندانپزشکی دکتر برجیان برطرف شد . با تشکر از زحماتشون

 • دکتر برجیان کاشت ایمپلنت دندان منو با تکنولوژی پیزوسرجری انجام دادند عالی و با کیفیت با تشکر از کمک ها و زحماتشون

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • سارا حیدرنیا
  16 مرداد 1402 7:18 ب.ظ

  آقای دکتر برجیان هم لب پریدگی و ناکافی دندانهای جلویی را برایم اصلاح کردند و هم بلیچینگ پیششون انجام دادم از هر دو مورد راضی هستم. تشکر میکنم ازشون

 • پیش دکتر برجیان درمان داشتم برای طول تاج دندان هام و لیفت لثه خیلی خیلی موثر تو زیبایی لبخندم و درمان موفق اصلاح طرح لبخند داشتم

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • متشکرم از جناب دکتر برجیان عزیز بذای خدمات زیبایی دندانپزشکیشون برای اصلاح طرح لبخندم با لیزر برای من بلیچینگ انجام دادند

 • درمان زیبایی لبخند برای من داشتند با بستن فاصله بین دندان هام متشکرم از زحماتشون

 • سپاسگذارم از دکتر برجیان برای کامپوزیت ونیر دندان ها و اصلاح طرح لبخندم

 • دندان های شکسته و لب پر شده من پیش دکتر حسین برجیان درمان شد متشکرم ازشون

 • دکتر برجیان برای درمان لبخند لثه ای من خیلی زحمت کشیدند متشکرم

 • دکتر برجیان با کمک لیزر دندانپزشکی کار سفید کردن دندان هامو انجام دادند . خیلی ممنونشون هستم

 • جرم گیری و بلیچینگ دندان داشتم زیر نظر دکتر برجیان ، خیلی ممنون از زحماتشو

 • برای دندانپزشکی زیبایی و اصلاح طرح لبخندم پیش دکتر برجیان درمان گرفتم متشکرم از زحماتشون

 • دکتر برجیان برای زیبایی لبخندم برام کاشت ایمپلنت داشتند ممنون زحمات و دقت ایشون هستم

 • پیش دکتر حسین برجیان درمان کامپوزیت ونیر گرفتم . ممنونم

 • درمان زیبایی فاصله بین دندان هامو پیش دکتر برجیان محترم انجام دادم . بسیار ظریف با دقت وطبیعی

 • دکتر برجیان برای من لیفت لثه با لیزر دندانپزشکی انجام دادند عالی و موفقیت آمیز بود

 • جرمگیری دندان داشتم با کیفیت ۲۰ بدون خونریزی بدون حساسیت برای دندانهام خیلی ممنونم از دقت و مدیریت زمان ایشون

 • جراحی لیفت لثه داشتم ، دکتر حسین برجیان بسیار خوش برخورد بودند

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • رزیتا مرادیان
  27 مرداد 1402 1:53 ب.ظ

  ممنون از دقت و حوصله دکتر برجیان بابت درمان بیماری پریودنتیت من، واقعا دلسوزانه کار انجام میدادند

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • کامپوزیت ونیر داشتم برای درمان اصلاح طرح لبخندم و ممنون دکتر برجیان هستم برای درمان بدون نقصشون

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • با تکنیک کامپوزیت ونیر دو عدد از دندان های من را ترمیم کردند و یک مورد کاشت ایمپلنت دندان انجام دادند. دکتر حسین برجیان یک دندانپزشک زیبایی درجه یک هستند از نظر من

 • با سلام شما لطف دارید. آرزوی سلامتی شما رو داریم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سوالی دارید? چت در واتساپ