منتظر درمان های عالی باشید
با لیزر دندانپزشکی

در مطب دکتر حسین برجیان در اصفهان

1%
عوارض درمان
1
دوره درمان
1%
کیفیت درمان
1%
عوارض درمان
1
دوره درمان
50%
کیفیت درمان
چرا لیزر دندانپزشکی را انتخاب کنید

با لیزر دندانپزشکی کیفیت درمان بالاتر، دوره درمان کوتاه تر و هزینه درمان پایین تری را تجربه کنید

درمان های لیزر دندانپزشکی در دو شاخه لیزر های پر توان و لیزر های کم توان PBM و فوتوداینامیک تراپی PDT دسته بندی می شوند.

لیزر دندانپزشکی در دندانپزشکی زیبایی ، جراحی های دندانپزشکی ، درمان های التهاب لثه ، درمان ضایعات عفونی قارچی، باکتری و ویروسی ، درمان بیماران آسیب های عصبی و درمان مشکلات مفصل گیجگاهی کاربرد دارد.

کاری که ما انجام می دهیم

روند درمان

معاینه و طرح درمان

در این مرحله پس از تهیه نوبت معاینه و حضور در مطب نیاز می باشد بصورت دقیق مشکلات موجود در ناحیه دهان و دندان از طریق معاینه ،گرافی های لازم مشخص شود.

سپس انواع روش های درمانی ممکن ارائه شده و جهت درمان نوبت مشخص گردد.

انجام درمان دندانپزشکی

شروع پروسه درمان در این مرحله می باشد و گاها تا چند جلسه ممکن است ادامه داشته باشد. در پایان هر جلسه درمان در صورت نیاز به ادامه درمان اخذ نوبت مجدد درمان الزامی می باشد.

پایان درمان و بررسی بهبود

پس از اتمام جلسات درمان در صورتیکه جهت بررسی بهبود درمان لازم باشد به شما نوبت جهت روز بررسی بهبود درمان ارائه شده و در آن جلسه اقدامات درمانی انجام شده بررسی می گردد.

کنترل های دوره ای

مراجعین گرامی باید همواره بصورت دوره ای معاینات و گرافی های مربوطه را انجام دهند ، بهداشت دهان و دندان خود را بصورت کامل رعایت نمایند تا کمترین نیاز به دریافت خدمات درمانی دندانپزشکی داشته باشند.

کنترل های دوره ای کمک میکند تا با ایجاد اولین نشانه های مشکل دندانپزشکی با کمترین هزینه و طول درمان کوتاه تر بتوانید سلامتی دهان و دندان خود را حفظ نمایید.

سوالی دارید? چت در واتساپ