بررسی مزایا و معایب LANAP

در ادامه این مطلب سایت دکتر حسین برجیان متخصص لیزر دندانپزشکی اصفهان مزایا و معایب LANAP را مورد بررسی قرار می دهیم.

مزیت های LANAP

برای یادآوری، مزایای بی شماری LANAP نسبت به جراحی سنتی لثه وجود دارد. خونریزی کمتری وجود دارد زیرا از چاقوی جراحی یا بخیه استفاده نمی شود. در نتیجه، درد کمتر و حساسیت کمتری به دندان‌های شما وجود دارد. بعلاوه، خطر عفونت بعد از عمل کمتر است. تورم و از دست دادن لثه نیز حداقل است. با LANAP، می‌توانید خیلی سریع‌تر به زندگی عادی خود بازگردید و لثه‌های شما نه تنها به خودی خود بهبود می‌یابند، بلکه به طور طبیعی استخوان اطراف دندان‌هایتان را که آنها را در جای خود نگه می‌دارد، بازسازی می‌کنید.

.معایب و عوارض LANAP

تنها نقطه ضعف LANAP این است که اگر بیماری پریودنتال شما خیلی پیشرفته باشد، ممکن است درمان برای شما مناسب نباشد . در این موارد، شما باید تحت روش‌های جایگزین قرار بگیرید که ممکن است شامل برداشتن و جایگزینی دندان‌ها باشد . به همین دلیل است که اگر مشکوک به بیماری لثه هستید، باید فوراً با دندانپزشک خود صحبت کنید.

درمان پریودنتیت به روش LANAP | جراحی لثه با لیزر

خطرات عدم درمان بیماری لثه

در حالی که ممکن است به نظر برسد که پریودنتیت فقط مشکلات زیبایی ایجاد می کند و می توان آن را نادیده گرفت، اما دور از ذهن است. پریودنتیت درمان نشده می تواند منجر به از دست دادن دندان و حتی بیماری های جدی شود . با پیشرفت بیماری لثه، باکتری ها می توانند وارد جریان خون شوند و بر اندام های شما تأثیر بگذارند. این می تواند شرایطی مانند بیماری کلیوی و قلبی را بدتر کند.

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که پریودنتیت می تواند به سایر بیماری های جدی سلامت نیز اشاره کند. مهم است که با پزشک خود در مورد بیماری لثه و معنای آن برای سلامت کلی خود صحبت کنید.

صفحه اینستاگرام دکتر حسین برجیان متخصص لیزر دندانپزشکی اصفهان

ویژگی افراد مناسب برای LANAP

LANAP یک راه حل ساده ارائه می دهد که می تواند به طور طبیعی سلامت لثه شما را بازیابی کند، به شرطی که بیماری لثه شما خیلی پیشرفته نباشد. عملاً هیچ نقطه ضعفی وجود ندارد و بهبودی سریع به این معنی است که می توانید به سرعت به زندگی سالم تر و بهتری بازگردید.

نیازی به رنج بردن از جراحی سنتی لثه نیست. یک پریودنتیست واجد شرایط آموزش دیده توسط LANAP پیدا کنید و در اسرع وقت درباره درمان احتمالی صحبت کنید.

توجه :


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

درمان پریودنتیت به روش LANAP

روش کارکرد LANAP

جراحی LANAP برای درمان بیماری پریودنتال

سوالی دارید? چت در واتساپ