جراحی لثه با لیزر

دکتر حسین برجیان متخصص جراحی لثه با لیزر و فلوشیپ تخصصی لیزر دندانپزشکی از دانشگاه جنوای ایتالیا هستند. ایشان دارای مدرک مسترشیپ دندانپزشکی زیبایی از دانشگاه نیویورک و همچنین مسترشیپ ایمپلنت از IGDA می باشند. وی مدرک جامع Comprehensive از انستیتو لیزر دندانپزشکی انگلستان اخذ نموده است. وی رزیدنت تخصصی اسبق رشته ی بیماری های دهان و فک و صورت بوده است.

انواع جراحی بدون خونریزی و بدون بخیه با لیزر مانند جراحی لثه (لیفت لثه/افزایش طول تاج/ CL ) ، فرنکتومی پیش از ارتودنسی و درمانهای لمینیت و زیبایی، وستیبولوپلاستی (جهت افزایش ثبات و گیر دندان مصنوعی و اوردنچر) ، بیوپسی ضایعات دهان ، جراحی توده های نسج نرم تحریکی موجود در زیر دست دندان مصنوعی (دنچر) قدیمی و همچنین ترمیم های زیبایی مانند بلیچینگ ( سفید کردن دندان ها ) کامپوزیت ونیر و لمینیت وبستن دیاستم ( بستن فاصله ی دندان ها ) و نیز جراحی کاشت دندان ( ایمپلنت ) افزون بر درمان های روتین دندانپزشکی مانند درمان ریشه ( عصب کشی ) ، پر کردن ( ترمیم ) دندانها و جرمگیری و پالیش دندانها با آخرین تکنولوژی روز دنیا توسط ایشان انجام می شود.

انجام آخرین متدهای درمانی مانند ایمپلنت لیزری، عصب کشی با لیزر، لیفت لثه با لیزر جهت درمان لبخند لثه ای، بلیچینگ با لیزر، جرمگیری با لیزر، درمان بیحسی (آنستزی / پاراستزی / دیس استزی ) ناشی از صدمات متعاقب جراحی عقل و ایمپلنت با لیزر کم توان LLLT (فوتو بایو مدولیشن PBM)، درمان مشکلات مفصل گیجگاهی فکی TMDs ، درمان و کنترل ضایعات دهانی (آفت، پمفیگوس، لیکن پلان، لوپوس و…) و جراحی عقل و استخوان با تکنیک پیزوسرجری از جمله مهارت های درمانی ایشان می باشد.

ارائه ی درمانهای انحصاری :

جراحی لثه و استخوان (لیفت لثه) با استفاده از لیزر و پیزوسرجری ، بدون بخیه و خونریزی و بدون فلپ به صورت جراحی بسته، با آخرین متد و تکنولوژی های برتر جهان، تنها در یک جلسه و با بیحسی موضعی، به صورت انحصاری توسط ایشان در استان اصفهان انجام می شود.

خدمات جراحی و بیماری های لثه عبارتند از :

 • جراحی لیفت لثه با لیزر (جهت افزایش طول تاج یا مشکل لبخند لثه ای) به صورت جراحی بسته (flapless) بدون خونریزی و بخیه در یک جلسه با بیحسی موضعی
 • جراحی افزایش طول تاج در دندانهای به شدت تخریب شده جهت امکان‌ ایجاد پروتز و روکش
 • جرمگیری با امواج اولتراسونیک
 • جرمگیری با استفاده از لیزر
 • درمان و کنترل بیماری های لثه و التهاب و عفونت لثه شامل پریودنتیت و ژنژیویت با درمانهای لیزر PDT
 • درمان و کنترل بیماری های لثه و التهاب و عفونت لثه شامل پریودنتیت و ژنژیویت با درمانهای لیزر LANAP
 • درمان هایپر تروفی و هایپر پلازی (حجیم‌شدن) لثه با لیزر
 • رفع تیرگی لثه با لیزر (دپیگمنتیشن با لیزر)

لیزرها به دلایل زیادی از جمله جراحی لثه با لیزر به طور مرتب در مراقبت از دندان استفاده می شوند. چه بخواهید از بیماری لثه جلوگیری کنید یا لبخند خود را بهبود بخشید، لیزر بهترین جایگزین برای جراحی های سنتی و تهاجمی است.

جراحی لثه با لیزر ملایم است و نیازی به بخیه ندارد و کمترین زمان از کار افتادگی دارد. اگر به دنبال درمان های جایگزین برای نیازهای دندانی خود هستید، این انتخاب را آسان می کند.

بهترین ایمپلنت اصفهان دکتر حسین برجیان

جراحی لثه با لیزر چیست؟

جراحی لثه با لیزر یک جایگزین جراحی مدرن است که در آن از انرژی نور برای بهبود سلامت دهان و لبخند شما استفاده می شود. این روشی است که برای از بین بردن باکتری ها و تحریک رشد استخوان در اطراف دندان های موجود شما استفاده می شود. لیزر دندانپزشکی حساسیت مفرط، بیماری لثه و پوسیدگی دندان را درمان می کند و حتی می تواند بافت لثه را برای کاهش لبخند لثه ای تغییر شکل دهد.

مزیت جراحی لثه با لیزر چیست؟

اهداف جراحی لثه با لیزر معکوس کردن اثرات مخرب باکتری ها و کمک به حفظ سلامت دهان است. مزایای بسیار دیگری نیز وجود دارد.

کمتر تهاجمی

جراحی با لیزر نسبت به روش های قدیمی تر جراحی لثه بسیار کم تهاجمی است. جراحی سنتی لثه به ابزارهای پزشکی نیاز دارد که در بافت لثه تکه تکه می شوند و زخم های دردناکی باقی می ماند که نیاز به بخیه و زمان التیام دارند. از آنجایی که لیزر هرگز به بافت لثه شما نمی زند، خطر عفونت، حساسیت و خونریزی بعد از عمل را کاهش می دهد. این همچنین به این معنی است که خطر عوارض کم است. از آنجایی که لیزر درمانی بسیار ملایم است، بسیاری از بیماران ترس کمتری برای رفع مشکلات دهان و دندان خود دارند.

بیماری لثه را درمان می کند

ژنژیویت در صورت عدم درمان به موقع منجر به بیماری لثه می شود و اگر بیماری لثه هرگز درمان نشود منجر به از دست دادن دندان می شود. بیماران مبتلا به بیماری پیشرفته لثه می توانند با این لیزر درمانی دندان های طبیعی خود را نجات دهند. بیماری لثه شما را با باکتری های عمیقی مواجه می کند که تمیز کردن منظم دندان نمی تواند آنها را برطرف کند. لیزر احتمال بیشتری دارد که تمام باکتری های مضر را از بین ببرد، حتی زمانی که آنها در جیب های عمیق گیر کرده باشند.

لبخند را بهبود می بخشد

دندان های سفید صاف به شما کمک می کند تا در لبخند خود اعتماد به نفس داشته باشید. لثه ها نیز نقش مهمی در عزت نفس شما دارند. آیا دندان های شما “کوتاه” هستند یا فکر می کنید لبخند شما خیلی “لثه ای” است؟ اگر احساس می کنید نسبت بافت لثه به دندان نامتعادل است، می تواند شما را نسبت به لبخند خود آگاه کند. جراحی لثه با لیزر شکل لثه‌های شما را مشخص می‌کند و بافت اضافی را کوتاه می‌کند و لبخند زیبایی را که همیشه می‌خواستید به شما می‌دهد.

صفحه اینستاگرام دکتر حسین برجیان مرکز جراحی لثه با لیزر

لیزرها دقیق هستند

هیچ بافت لثه سالمی در طی جراحی لثه با لیزر آسیب نمی بیند. متخصصان گروه دندانپزشکی باهیا از لیزر برای تعمیر بافت آسیب دیده و تحریک رشد بافت جدید و سالم استفاده می کنند. این روش فوق العاده دقیق و دقیق است. خود لیزر بافت لثه سالم را از بافت لثه مضر متمایز می کند. علاوه بر این، روی استخوان ها یا دندان ها تأثیر نمی گذارد.

بهبودی سریع

جراحی های سنتی لثه نیازمند هفته ها بهبودی است که شامل درد، تورم و رژیم غذایی مایع می شود. زمان بهبودی برای جراحی لثه با لیزر 24 ساعت طول می کشد و بیماران معمولاً فقط ناراحتی خفیفی را احساس می کنند. از آنجایی که هیچ گونه برش یا دوختی وجود ندارد، فرآیند لیزر بازیابی سریع را با حداقل زمان خرابی ارائه می دهد. با استفاده نکردن از ابزارهای جراحی سنتی مانند چاقوی جراحی، پزشک بافت کمتری را برمی دارد و باعث درد، خونریزی و التهاب کمتری می شود.

توجه :

جراحی لثه با لیزر در کلینیک24

جراحی لثه با لیزر در دکتر آف


نمونه های دیگر : 

آنکاوری (فاز دوم جراحی ایمپلنت) با لیزر

جراحی افزایش طول تاج CL پیش از پروتز ثابت (روکش)

درمان Gummy Smile (لبخند لثه ای) با لیزر

18 دیدگاه.

 • فاطمه ترکیان
  19 فروردین 1402 3:41 ب.ظ

  لثه هام خیلی ملتهب بودند و خونریزی میکردند.مطب دکتر برجیان رفتم و ایشون گفتند عفونت هم دارد و بعد از مصرف دارو با لیزر جراحی کردند. خونریزی نداشتم و خیلی هم راضی هستم

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • کیان اسلامی
  21 فروردین 1402 9:16 ب.ظ

  دکتر برجیان دندان های جلو و بالایی را برایم کامپوزیت ونیر کردند.از لحاظ زیبایی خیلی فرق کرده و ممنونم از زحمات آقای دکتر. دندانپزشک محترمی هستند.

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • نهال کریمیان
  26 فروردین 1402 9:56 ق.ظ

  همیشه از اینکه لثه های بلندی داشتم خجالت میکشیدم.اتفاقی پیج دکتر برجیان را و نمونه کارهاشون را دیدم و رفتم مطبشون. الان حدود 6 ماه است از جراحی لیفت لثه که انجام دادند میگذرد و خیلی راضی هستم

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • باران سلیمانی نژاد
  18 اردیبهشت 1402 6:43 ب.ظ

  برای زیبایی بیشتر دندانهایم پیش دکتر برجیان رفتم و ایشون برایم لیفت لثه کردن و الان کامل خوب شدم.خیلی ممنونم از ایشون

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • امید فولادگر
  2 خرداد 1402 8:34 ب.ظ

  سلام من مشکل التهاب لثه و تیرگی لثه داشتم حدودا ۴ ماه پیش آمدم به کلینیک دندانپزشکی نجم اصفهان پیش دکتر برجیان.هم التهاب لثه هام برطرف شد و هم لثه هام صورتی رنگ شدند و خداراشکر دیگه مثل قبل نشدند

 • گلناز اراسته
  15 خرداد 1402 12:11 ب.ظ

  برای جرمگیری دندان هایم به مطب دکتر برجیان رفتم. آقای دکتر با استفاده از لیزر برایم جرمگیری کردند. نسبت به قبل خیلی بهتر بود و قطعا دفعات بعد هم پیش دکتر برجیان میروم

 • برای درمان لیکن پلان مراجعه کردم به دکتر برجیان تحت درمان ایشون هستم و خیلی بهبود داشتم . سپاسگذارشون هستم

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • دکتر برجیان جرمگیری دندان با تکنیک اولتراسونیک داشتند از جرم ها و لکه های روی دندان ها هیچ خبری نیست

 • پاسخ ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان دکتر برجیان:
  با سلام و سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما

 • برای رفع مشکل دندان مصنوعی پدرم دکتر برجیان وستیبولوپلاستی داشتند براشون و درمان خیلی عالی و خوبی بود و مشکل دندان مصنوعی پدرم برطرف شد

 • با سلام و آرزوی سلامتی برای شما و خانواده محترم

 • برای کاشت ایمپلنت دندان مراجعه داشتم به جناب دکتر که بخاطر وضعیت لثه پیشنیازش جراحی لثه بود که دکتر برجیان به بهترین شکل انجامش دادند بدون هیچ عارضه از جراحی لثه

 • با سلام و سپاس
  سلامتی شما آرزوی قلبی ما هست.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سوالی دارید? چت در واتساپ