معرفی فرنکتومی لبیال با لیزر جهت ارتودنسی (بستن دیاستم)

در این مطلب به بررسی خدمت فرنکتومی لبیال با لیزر جهت ارتودنسی (بستن دیاستم) که توسط دکتر حسین برجیان در مرکز لیزر دندانپزشکی اصفهان به شما عزیزان ارائه می شود، می پردازیم.

ارائه بهترین راهکارهای درمان دندانپزشکی ایمپلنت ، جراحی لثه ، دندانپزشکی زیبایی، ترمیم و عصب کشی در مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی اصفهان. ( موسسه پیشگام دندانپزشکی نجم ،اولین انستیتوی رسمی لیزر دندانپزشکی کل کشور ) دکتر حسین برجیان با بهره مندی از تکنولوژی های برتر روز جهان مانند انواع لیزرها، امواج پیزوسرجری، امپدانس های فراصوتی و…برای افزایش کیفیت درمان دندانپزشکی ،همراهی با دانش روز و سخنرانی در کنگره های تخصصی دندانپزشکی در ایران و جهان در مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی نجم به فعالیت می پردازد.

فرنکتومی لبیال با لیزر جهت ارتودنسی (بستن دیاستم) | لیزر دندانپزشکی اصفهان

بیمار، کودکی 9 ساله، با مشکلات روحی ناشی از فوت برادر بزرگتر خویش ، بوده است. ایشان با اهداف ارتودنسی، جهت فرنکتومی با لیزر، به اینجانب ارجاع گردید. چنانکه مستحضرید. وجود فرنوم در بین سانترالهای فک بالا، مانعی برای بستن دیاستم قدامی و مدیریت فضا در درمان های ارتودنتیک می باشد. ترجیح بیماران و والدین، به جراحی بدون تیغ، بدون بخیه و خونریزی با لیزر می باشد. فرنکتومی بیمار تحت بی حسی موضعی معمول، با لیزر near ifra red 980 nm، طبق دستور ارتودنتیست انجام گردید. بهبود محل زخم ( بدون بخیه و خونریزی)، حدود 3 هفته پس از جراحی، صورت خواهد پذیرفت و هیچ مغایرتی با هیچ مرحله ای از ارتودنسی و سایر درمان های دندانپزشکی وجود ندارد.

جهت فرنکتومی ، راههای مختلفی مانند استفاده از تیغ جراحی، الکتروسرجری و لیزر وجود دارد.

یکی از بهترین و کم تهاجم ترین روش ها استفاده از لیزر برای این منظور است. در این روش هیچ گونه بخیه و خونریزی صورت نمی گیرد. و به دلیل ماهیت لیزر، ترمیم با سرعت بیشتری انجام می شود. و از طرفی عود و چسبندگی مجدد عضلات فرنوم که در جراحی با تیغ دیده می شود. در جراحی با لیزر رخ نمی دهد.

صفحه اینستاگرام دکتر حسین برجیان متخصص  جراحی لثه با لیزر

لیزر دندانپزشکی اصفهان و جراحی لثه با لیزر در کلینیک24

لیزر دندانپزشکی اصفهان و جراحی لثه با لیزر در دکتر آف

راه های ارتباطی با مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی اصفهان و جراحی لثه با لیزر

سوالی دارید? چت در واتساپ