شرح کیس خدمت جراحی پیش پروتزی دنچر با لیزر

وستیبولوپلاستی و حذف توده تحریکی نسج نرم در زیر دنچر کامل(جراحی های پیش پروتزی بدون بخیه وخونریزی با لیزر).: بیمار با سابقه ی دنچر کامل قدیمی وتحلیل استخوان باقی مانده و وجود توده اضافی نسج نرم ناشی از تحریک دنچر درقدام فک پایین برای ارائه خدمت جراحی پیش پروتزی ( دنچر ) با لیزر به مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی نجم مراجعه نمود. جهت حذف توده تحریکی روی ریج بی دندان در قدام فک پایین و جراحی وستیبولوپلاستی به منظور قطع الیاف عضلانی متصل به کرست استخوان واتصال آن به نواحی پایین تر ، جهت افزایش ارتفاع فلنج دنچر و کاهش تداخل حرکات عضلات با لبه ی پروتز و افزایش ثبات دندان مصنوعی متحرک، ازلیزر Dual 810&980 نانومتر استفاده گردید .

هیچگونه فلپ ،بخیه ، استفاده از تیغ یا خونریزی صورت نگرفت. ترمیم اولیه ظرف دوتا سه هفته نخست جراحی به صورت تشکیل غشایی سفید-خاکستری (غشای فیبرینو لکوسیتر)صورت گرفت. و ترمیم نهایی مخاط دهان ظرف مدت 8تا 10 هفته محقق شد. برای بیمار میتوان یک هفته پس از جراحی فوق در زیر دنچر قبلی از سافت لاینر یا تیشو کاندیشنراستفاده نمود. پس از گذشت 2ماه ،ریلاین یا ریبیس یا تعویض و تحویل دنچر جدید و نهایی را انجام داد.

توجه : درجراحی های پیش پروتزی جهت افزایش ساپورت و ثبات دنچر، میتوان باکمترین عوارض ،بدون بخیه وخونریزی وبا کمترین میزان عود، از امواج لیزر استفاده نمود.

جراحی های پیش پروتزی (وستیبولوپلاستی جهت افزایش گیر و ثبات دنچر) با لیزر | لیزر دندانپزشکی اصفهان

ارائه ی درمانهای انحصاری :

جراحی لثه و استخوان (لیفت لثه) با استفاده از لیزر و پیزوسرجری ، بدون بخیه و خونریزی و بدون فلپ به صورت جراحی بسته، با آخرین متد و تکنولوژی های برتر جهان، تنها در یک جلسه و با بیحسی موضعی، به صورت انحصاری توسط ایشان در استان اصفهان انجام می شود.

خدمات جراحی و بیماری های لثه عبارتند از :
  • جراحی لیفت لثه با لیزر (جهت افزایش طول تاج یا مشکل لبخند لثه ای) به صورت جراحی بسته (flapless) بدون خونریزی و بخیه در یک جلسه با بیحسی موضعی
  • جراحی افزایش طول تاج در دندانهای به شدت تخریب شده جهت امکان‌ ایجاد پروتز و روکش
  • جرمگیری با امواج اولتراسونیک
  • جرمگیری با استفاده از لیزر
  • درمان و کنترل بیماری های لثه و التهاب و عفونت لثه شامل پریودنتیت و ژنژیویت با درمانهای لیزر PDT
  • درمان و کنترل بیماری های لثه و التهاب و عفونت لثه شامل پریودنتیت و ژنژیویت با درمانهای لیزر LANAP
  • درمان هایپر تروفی و هایپر پلازی (حجیم‌شدن) لثه با لیزر
  • رفع تیرگی لثه با لیزر (دپیگمنتیشن با لیزر)

لیزرها به دلایل زیادی از جمله جراحی لثه با لیزر به طور مرتب در مراقبت از دندان استفاده می شوند. چه بخواهید از بیماری لثه جلوگیری کنید یا لبخند خود را بهبود بخشید، لیزر بهترین جایگزین برای جراحی های سنتی و تهاجمی است.

جراحی لثه با لیزر ملایم است و نیازی به بخیه ندارد و کمترین زمان از کار افتادگی دارد. اگر به دنبال درمان های جایگزین برای نیازهای دندانی خود هستید، این انتخاب را آسان می کند.

صفحه اینستاگرام دکتر حسین برجیان متخصص  جراحی لثه با لیزر

لیزر دندانپزشکی اصفهان و جراحی لثه با لیزر در کلینیک24

لیزر دندانپزشکی اصفهان و جراحی لثه با لیزر در دکتر آف

راه های ارتباطی با مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی اصفهان و جراحی لثه با لیزر

سوالی دارید? چت در واتساپ