بررسی روشهای طرح لبخند زیبا

به طور کلی میتوان گفت ، طرح لبخند زیبا شامل تمام روش‌های زیبایی برای تصحیح عیوب خنده است. در این مقاله از سایت دکتر حسین برجیان متخصص طرح لبخند اصفهان به مقایسه روشهای طرح لبخند زیبا می پردازیم. این موارد شامل:

  • شکاف بین دندان‌ها
  • رنگ دندان
  • دندان‌های کوتاه و باریک
  • دندان‌های کج
  • دندان‌های شکسته، لب پریده و فرسوده
  • گونه ها و لب های برجسته

رنگ دندان

پرکردگی‌های نقره‌ای یا آمالگام دندان را می‌توان با مواد ترمیم کننده کامپوزیت همرنگ دندان عوض کرد، به علاوه جرمگیری و سفید کردن دندان نیز لکه‌های روی دندان را از بین می‌برد و پس از این عمل دندان‌های کدر و بدرنگ به زیبایی در چهره خواهند درخشید.

منظم کردن و تنظیم فاصله بین دندان‌ها

دندان‌های کج، روی هم قرار گرفته یا فاصله‌دار را می‌توان در صورت لزوم به کمک ارتودنسی و بریس‌های نامرئی صاف و منظم کرد و نقص‌ها را با روکش پوشاند.

اصلاح لبخند با فناوری لیزر دندانپزشکی | لیزر دندانپزشکی اصفهان

نداشتن دندان

کم بودن یک یا چند دندان لبخند را نازیبا جلوه می‌دهد، بر نحوه بسته شدن دهان و جویدن غذا (بایت) تأثیر می‌گذارد و خطر پوسیدگی دندان را افزایش می‌دهد. بنابراین جایگزینی دندان‌های از دست رفته یکی از بخش‌های ضروری برنامه‌های درمانی بهبود سلامت دهان و زیبایی لبخند به شمار می‌آید. جای خالی دندان‌ها را می‌توان با دندان‌ مصنوعی، بریج یا ایمپلنت دندان پر کرد.

هماهنگی و تعادل

هم اندازه نبودن، لب پریدگی و ترک خوردن دندان‌ها را می‌توان به کمک درمان‌های زیبایی اصلاح کرد. و لثه‌های نمایان هنگام لبخند زدن را با بالا بردن آنها پوشاند تا لبخند بیش از پیش جذاب شود.

صفحه اینستاگرام دکتر حسین برجیان متخصص طرح لبخند اصفهان

گونه‌ها و لب‌های برجسته‌تر و لبخند

بدشکل بودن یا اثرهای گذر زمان بر چهره را می‌توان طی فرایند بهبود طرح لبخند با عمل‌های خاصی مانند ارتودنسی و یا جراحی صورت و استخوان اصلاح کرد و صورت را دوباره جوان کرد.

توجه :

این مطلب توسط ادمین سایت طرح لبخند اصفهان ، مدیریت و منتشر شد.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

کاربردهای لیزر در مراقبت از دهان و دندان

محدودیت های درمان با لیزر دندان

عوامل ایجاد تغییر رنگ دندان

سوالی دارید? چت در واتساپ