معرفی بلیچینگ با لیزر

در این مطلب از سایت مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی اصفهان به معرفی خدمت بلیچینگ با لیزر می پردازیم.

انواع  بلیچینگ با لیزر (سفید کردن دندانها) در مطب

  1.  بلیچینگ صرفا با مواد شیمیایی، (مدت زمان : مواد بلیچینگ در آفیس، حدود ۶۰ تا ۹۰ دقیقه روی دندانها باید باقی بماند تا اثر مربوطه ظاهر شود.) نسبت به سایر روشها ، اثر بخشی کمتری دارد.
  2.  بلیچینگ با استفاده از نور هالوژن یا LED پایه دار، (مدت زمان : نور هالوژن یا LED،  حدود ۴۵ تا ۹۰ دقیقه روی دندانها باید تابش شود تا اثر مربوطه حاصل شود.) نسبت به سایر روش ها، اثر بخشی خوبی دارد ولی به علت زمان زیاد قرار گرفتن مواد بلیچینگ روی دندان، و تابش طولانی مدت نور LED یا هالوژن، امکان ایجاد حساسیتهای دندانی، زیادتر است.
  3.  بلیچینگ با استفاده از لیزر Infra Red (مدت زمان : حدود ۴۰ ثانیه روی هر دندان ، فوتون های لیزر تابش میشود که با کاهش چشمگیر زمان تابش بر روی هر دندان، میزان امنیت درمان را به شدت افزایش میدهد. بویژه آنکه خود نور لیزر، خواص ضد حساسیتی برای دندانها دارد.)
    در این ۳ روش ، میزان درجه ی سفید شدن دندان با استفاده از لیزر، به طور چشمگیری، زیاد است.

کیس بلیچینگ با لیزر | لیزر دندانپزشکی اصفهان

ماندگاری کلّی رنگ (فارغ از نوع تکنیک بلیچینگ):

بستگی دارد به رژیم غذایی شما، میزان بهداشت و استفاده از مسواک و نخ دندان اقلا ۲ بار در شبانه روز، مصرف دخانیات، و میزان مصرف مواد رنگی بویژه زردچوبه و چایی در برنامه ی غذایی. زردچوبه مهمترین عامل در زردکردن رنگ دندانها در رژیم غذایی است. و از نظر ماندگاری نتایج بلیچینگ، مصرف آن باید به حداقل برسد. برای افزایش ماندگاری رنگ، پس از میل کردن چایی، دهان خود را بلافاصله با آب بشویید.

نکته:

  • طبق مطالعات مختلف علمی، نوشیدن قهوه تاثیری در تغییر رنگ دندان ندارد.
  •  ماندگاری بلیچینگ با لیزر، بین یک سال تا ۴ سال می باشد. که به عوامل تغذیه، بهداشت دهان، دخانیات، ریفلاکس اسیدی و مشکلات معده وابسته است. پس از این مدت، بلیچینگ قابل تکرار می باشد.
  •  در بلیچینگ با لیزر، دندان شما تراش نمیخورد، تزریق‌بیحسی صورت نمیگیرد، و فقط یک جلسه نیاز است.

با احترام مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی نجم (دکتر حسین برجیان)

صفحه اینستاگرام دکتر حسین برجیان متخصص  جراحی لثه با لیزر

لیزر دندانپزشکی اصفهان و جراحی لثه با لیزر در کلینیک24

لیزر دندانپزشکی اصفهان و جراحی لثه با لیزر در دکتر آف

راه های ارتباطی با مرکز تخصصی لیزر دندانپزشکی اصفهان و جراحی لثه با لیزر

 
سوالی دارید? چت در واتساپ