بررسی میزان ماندگاری طرح اصلاح لبخند

یکی از مهم ترین فاکتورهای زیبایی داشتن لبخند زیبا و دلنشین می باشد. لبخند زیبا و سالم تاثیر زیادی بر روی ظاهر بیننده دارد. در این مطلب از سایت دکتر حسین برجیان متخصص طرح لبخند اصفهان ماندگاری طرح اصلاح لبخند را مورد بررسی قرار می دهیم.  طراحی لبخند تلفیقی از اجزاء صورت و دندان ها می باشد. در واقع این اجزا با یک دیگر ترکیب می شوند و یک منحنی به نام خط لبخند ایجاد می نمایند که باعث داشتن چهره زیبا، دلنشین و شاد در فرد می گردد. طرح لبخند تناسب کلی بین شکل صورت، رنگ پوست صورت، فرم لب ها و گونه، فرم و طرح لثه و موقعیت دندان ها می باشد.

یکی از مهم ترین مسائل در طراحی لبخند داشتن طرح درمان درست و صحیح می باشد. یک متخصص زیبایی و پروتز با دانشی که دارد صورت و لبخند هر شخصی را مورد آنالیز قرار می ‌دهد. و بر اساس شناختی که از روابط بین اجزای صورت دارد بهترین طرح درمان برای ایجاد یک طرح لبخند ایده آل را ارائه می نماید.

طراحی لبخند مجموعه ‌ای از درمان های زیبایی می باشد. که باعث ایجاد لبخند زیبا در فرد می شود در این فرآیند لثه های بد شکل و نا صاف را اصلاح می نمایند و مشکلات دندان های دیگر را نیز برطرف می نمایند. با استفاده از طراحی لبخند طول، عرض، رنگ و شکل دندان ها را به گونه ‌ای تغییر می دهند تا ظاهری شاداب و متناسب به دست آید. این روش تنها جنبه زیبایی ندارد بلکه برای رفع مشکلات کارکردی دندان ها نیز از این روش استفاده می گردد.

چند نکته قبل از اصلاح طرح لبخند | طرح لبخند اصفهان

ماندگاری طرح اصلاح لبخند

روش طرح اصلاح لبخند در دندان نیازمند مراقبت از دندان و نگهداری بعد از درمان می باشد. برای افزایش طول عمر دندان ها باید بهداشت دندان را به خوبی رعایت نمود تا آسیبی به دندان ها وارد نگردد. و پس از آن که درمان بر روی آن ها انجام شد نیز باید با مسواک زدن و استفاده از نخ هم سفید بودن دندان ها را حفظ کرد و هم باعث سالم بودن و ماندگاری آن ها شد. و به صورت متداوم هر چند وقت یک بار مورد معاینه دندان پزشک قرار گرفت تا در صورت نیاز دندان های آسیب دیده را درمان نماید.

صفحه اینستاگرام دکتر حسین برجیان متخصص طرح لبخند اصفهان

درمان و زیباسازی در حوزه دندان و به خصوص زیبایی از جمله اصلاح طرح لبخند دندان مستلزم مراقبت از دهان و دندان و نگهداری بعد از درمان است. برای افزایش طول عمر دندان ها باید بهداشت دهانی را به خوبی رعایت کرد تا دندان ها آسیب نبینند .و بعد از اینکه درمان روی آن ها انجام شد نیز باید با مسواک زدن و نخ دندان زدن هم سفید بودن دندان ها را حفظ کرد و هم باعث ماندگاری سالم بودن دندان ها شد. با این وجود برای حفظ زیبایی و سلامت دندان ها لازم است به صورت مداوم تحت معاینه دندانپزشک قرار بگیرد. تا در صورت نیاز درمان لازم برای دندان لک شده و یا لب پر شده شما انجام شود.

توجه :

این مطلب توسط ادمین سایت لیزر دندانپزشکی اصفهان ، مدیریت و منتشر شد.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

روند انجام روش های اصلاح طرح لبخند

علل ضرورت آزاد سازی فرنوم زبانی یا فرنوم لب

چند نکته قبل از اصلاح طرح لبخند

سوالی دارید? چت در واتساپ